Tre deputetët që po i qëndrojnë afër Lushtakut në Hagë! - Bota Sot
Tre deputetët që po i qëndrojnë afër Lushtakut në Hagë!

Aktuale

Tre deputetët që po i qëndrojnë afër Lushtakut në Hagë!

Më: 16 janar 2019 Në ora: 11:56
Ish-komandanti i Zonës së Drenicës, Sami Lushtaku dhe deputetët

Ish-komandanti i Zonës së Drenicës, Sami Lushtaku është duke u intervistuar nga prokurorët e Gjykatës Speciale në Hagë.

Lushtaku nuk është i vetëm në këtë proces.

Së bashku me ish-kryetarin e Skenderajt janë edhe tre deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Djali i tij, Mërgimi si dhe deputetja Ganimete Musliu dhe Milaim Zeka.

Image
Image

Fotot më poshtë të publikuara nga deputetja Musliu, e cila në përshkrim ka shkruar “Me ty gjeneral”:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...