Haradinaj takon Demakun: Qeveria mbështet idetë krijuese - Bota Sot
Haradinaj takon Demakun: Qeveria mbështet idetë krijuese

Aktuale

Haradinaj takon Demakun: Qeveria mbështet idetë krijuese

Më: 16 janar 2019 Në ora: 14:30
Pamje nga takimi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar autorin Daut Demaku, me ç’rast është zotuar se Qeveria në vazhdimësi do të mbështesë idetë krijuese.

“Ishte kënaqësi të bisedoj me Daut Demakun, autorin e shumë librave, për projekte potenciale kulturore dhe motivuese, si dhe për pasurimin e veprimtarisë botuese në vend. Qeveria e Kosovës në vazhdimësi do të mbështes idetë krijuese”, ka shkruar Haradinaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...