Gecaj: Lavdi jetës dhe veprës së intelektualëve dhe atdhetarëve - Bota Sot
Gecaj: Lavdi jetës dhe veprës së intelektualëve dhe atdhetarëve

Aktuale

Gecaj: Lavdi jetës dhe veprës së intelektualëve dhe atdhetarëve

Nga: Z.B. Më: 17 janar 2019 Në ora: 10:39
Jusuf e Bardhosh Gërvalla, Kadri Zeka

Bajram Gecaj nga Lidhja Demokratike e Kosovës, në një postim në rrjetin social Facebook, ka kujtuar atdhetarët e patriotët, Jusuf e Bardhosh Gërvalla, Kadri Zeka dhe Smajl Hajdara.

Postimi i plotë:

IN MEMORIAM

Lavdi jetës dhe veprës së intelektualëve, atdhetarëve e patriotëve Jusuf e Bardhosh Gërvalla, Kadri Zeka dhe Smajl Hajdaraj, të vrarë nga dora kriminale!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...