Milaim Zeka publikon fotot duke u kthyer nga Haga me Lushtakun e Remin - Bota Sot
Milaim Zeka publikon fotot duke u kthyer nga Haga me Lushtakun e Remin

Aktuale

Milaim Zeka publikon fotot duke u kthyer nga Haga me Lushtakun e Remin

Nga: D.RR Më: 17 janar 2019 Në ora: 22:15
Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa

Deputeti Milaim Zeka i cili kishte shoqëruar në Gjykatën Speciale ish komandantin e UÇK-së, Sami Lushtaku, ka publikuar foto nga kthimi prej atje, transmeton “Bota sot”.

Në foto janë dy ish komandantët Lushtaku e Remi, e mes tyre janë edhe deputetja Ganimete Musliu dhe Mergim Lushtaku.

Të martën dhe të mërkurën të dy ish komandantët u intervistuan me orë të tëra nga Gjykata Speciale, për t’u lënë të lirë pastaj./Botasot

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...