Halil Kastrati dhuron live banesë në emisionin - Bota Sot
Halil Kastrati dhuron live banesë në emisionin

Aktuale

Halil Kastrati dhuron live banesë në emisionin

Më: 19 janar 2019 Në ora: 22:41

Humamisti, Halil Kastrati, ishte i ftuari i radhës në emisionin "Oxygen".

Kastrati edhe të shtunën gëzoi një familje duke e bërë me banesë dhe duke ngjallë emocione edhe tek shikuesit si brenda emisionit, ashtu edhe tek ata në ekranit televizive.

Lot dhe emocione të shumta për nënën Luljeta Bajrami dhe fëmijët e saj, kur marrin surprizën për dhurimin e banesës së re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...