Limaj pas takimit me Thaçin: Kemi marrë pak dokumente - Bota Sot
Limaj pas takimit me Thaçin: Kemi marrë pak dokumente

Aktuale

Limaj pas takimit me Thaçin: Kemi marrë pak dokumente

Më: 21 janar 2019 Në ora: 15:33
Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti

Kryesuesit e ekipit negociator për bisedimet Kosovë-Serbi, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, pas takimit me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi kanë njoftuar se kanë marrë dokumentet zyrtare që ndërlidhen me procesin e deritanishëm negociator në Bruksel.

Sipas tyre nuk ka marrëveshje që është nënshkruar deri më tash dhe besojnë se asgjë nuk po iu mbahet fshehtë.

Përndryshe pranuan se kanë marrë pak dokumente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...