A mundet kreu i nëntokës të jetojë vetëm me një pagë? - Bota Sot
A mundet kreu i nëntokës të jetojë vetëm me një pagë?

Aktuale

A mundet kreu i nëntokës të jetojë vetëm me një pagë?

Nga: D.B Më: 22 janar 2019 Në ora: 18:36
Ilustrim

Analisti politik Faton Mehmeti në një postim në facebook, ka ironizuar, Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin , duke thënë se kreu i nëntokës Kadri Veseli nuk mund të jetoj vetëm me një pagë.

Ja postimi i plotë:

“Kadriu paska kërkuar me iu ul paga...Po a ka njeri normal që beson se kreu i nëntokës jeton vetëm me një pagë?...Mbase disa servilë dhe militantë edhe mund ta besojnë, ama të tjerët jo...Kadri, mos shit përralla se maska moti të ka ra...Sikur ti të jetoje vetëm me një pagë ti dhe banda jote, sot më mire do ishim të gjithë...Tipat si ti, na e kanë vra shpresën dhe ëndrrat...Marre të qoftë..!!”, ka shkruar analisti politik Faton Mehmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...