Haziri dënon aktin e vjedhjes në objektin e Bashkësisë Islame në Gjilan - Bota Sot
Haziri dënon aktin e vjedhjes në objektin e Bashkësisë Islame në Gjilan

Aktuale

Haziri dënon aktin e vjedhjes në objektin e Bashkësisë Islame në Gjilan

Më: 23 janar 2019 Në ora: 18:45
Lutfi Haziri

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dënuar aktin e vjedhjes në objektin e Bashkësisë Islame në Gjilan, nga persona, sipas policisë, akoma të panjohur.
Kreu i Gjilanit ka kërkuar nga ana e Policisë së Kosovës që ta zbardh rastin dhe autorët të marrin dënimin meritor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...