Dardan Sejdiu i pikëlluar për vdekjen e Arian Dacit, tregon momentet e shoqërimit më të

Aktuale

Dardan Sejdiu i pikëlluar për vdekjen e Arian Dacit, tregon momentet e shoqërimit më të

Nga: A.M. Më: 26 janar 2019 Në ora: 17:46
Dardan Sejdiu

Shefi i deputetëve të PSD-së, Dardan Sejdiu, në emër të partisë së tij ka ngushëlluar familjen për humbjen tragjike të djalit të tyre Arianit.

Sejdiu përmes një postimi në Facebbok ka shkruar se Arianin e kam pasur shok gjenerate, mik, bashkëlojtar në fushën e basketbollit te Gjimnazi “Xhevdet Doda”, në lagjet e Prishtinës e në Gërmi.

Postimi i plotë:

Lajm i trishtë vdekja e Arianit!

Arianin e kam pasur shok gjenerate, mik, bashkëlojtar në fushën e basketbollit te Gjimnazi “Xhevdet Doda”, në lagjet e Prishtinës e në Gërminë tonë të dashtun.

Ariani ishte i dashur dhe i respektuar nga të gjithë. Si të tillë do ta kujtojmë përherë.

Jemi gjithë pranë familjes Daci, në këto momente të vështira, për t’ua lehtësuar dhimbjen dhe për ta përballuar humbjen e Arianit.

Në emrin tim dhe në emër të Partisë Socialdemokrate shpreh ngushëllimet familjes Daci dhe të gjithë shokëve e shoqeve të Arianit!

Prehu në paqe Arian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat