Thaçi “thumbon” Haradinajn për taksën: Bora po shkrihet shpejt, uroj të mos bëhet skllotë - Bota Sot
Thaçi “thumbon” Haradinajn për taksën: Bora po shkrihet shpejt, uroj të mos bëhet skllotë

Aktuale

Thaçi “thumbon” Haradinajn për taksën: Bora po shkrihet shpejt, uroj të mos bëhet skllotë

Nga: D.RR Më: 27 janar 2019 Në ora: 16:43
Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj

Presidenti Thaçi përmes një postimi në Facebook duke se ka “thumbuar” në kryeministrin Haradinaj, duke thënë se, “Bora ka zënë të shkrihet shpejt... Uroj të mos bëhet skllotë”, përcjellë “Bota sot”.

Kjo pasi kryeministri Haradinaj ka thënë për taksën se, “Bora do të shkrihet nga të dyja anët”.

Në anën tjetër, Amerika ka dalur me qëndrim zyrtarë se taksa duhet të hiqet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...