Haradinaj: Mendimi intelektual i miqve tanë është çdoherë i mirëseardhur - Bota Sot
Haradinaj: Mendimi intelektual i miqve tanë është çdoherë i mirëseardhur

Aktuale

Haradinaj: Mendimi intelektual i miqve tanë është çdoherë i mirëseardhur

Më: 31 janar 2019 Në ora: 09:12
Pamje nga takimi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haraidnaj ka pritur në zyrën e tij analistin dhe drejtorin e “Council for Inclusive Governance” në New York, Alex Roinishvili Grigorev.

Siç njofton në Facebook kryeministri me Grigorev kanë këmbyer pikëpamjet mbi zhvillimet e fundit politike në Kosovë edhe rajon.

“Kosova ka përvetësuar vlerat perëndimore dhe mendimi intelektual i miqve tanë për të ecur përpara në rrugën euro-atlantike është çdoherë i mirëseardhur”, shkruan kryeministri. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...