Haradinaj takon drejtorine “Council for Inclusive Governance”, Kosova ka përvetësuar vlerat perëndimore - Bota Sot
Haradinaj takon drejtorine “Council for Inclusive Governance”, Kosova ka përvetësuar vlerat perëndimore

Aktuale

Haradinaj takon drejtorine “Council for Inclusive Governance”, Kosova ka përvetësuar vlerat perëndimore

Nga: Z.B Më: 31 janar 2019 Në ora: 09:15
Rmush Haradinaj dhe Alex Roinishvili Grigorev

Kryeministri i Kosovs Rmush Haradinaj, përmes një statusi në “Faebook” ka shkruar se është takuar me analistin e njohur dhe drejtorin e “Council for Inclusive Governance” në New York, Alex Roinishvili Grigorev, përcjell Bota Sot.

Ai ka shkruar se Kosova ka përvetësuar vlerat perëndimore dhe mendimi intelektual i miqve tanë për të ecur përpara në rrugën euro-atlantike është çdoherë i mirëseardhur

Postimi i plotë:

Në takim me analistin e njohur dhe drejtorin e “Council for Inclusive Governance” në Neë York, Alex Roinishvili Grigorev, këmbyem shumë pikëpamje mbi zhvillimet e fundit politike në Kosovë, por edhe në rajon. Kosova ka përvetësuar vlerat perëndimore dhe mendimi intelektual i miqve tanë për të ecur përpara në rrugën euro-atlantike është çdoherë i mirëseardhur.RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...