Lekaj nesër merr pjesë në dëgjimin publik me qytetarët e Rahovecit - Bota Sot
Lekaj nesër merr pjesë në dëgjimin publik me qytetarët e Rahovecit

Aktuale

Lekaj nesër merr pjesë në dëgjimin publik me qytetarët e Rahovecit

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 20:38
Pal Lekaj

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, nesër do të marrë pjesë në dëgjimin publik me qytetarët e Rahovecit.

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, nesër do të marrë pjesë në dëgjimin publik me qytetarët e komunës së Rahovecit.

Siç bëhet e ditur në njoftimin për media, në këtë dëgjim publik qytetarët e Rahovecit do të njoftohen për projektet ideore të autostradës së Dukagjinit dhe të japin komentet e tyre.

Dëgjimi publik do të mbahet në sallën e Kuvendit Komunal me fillim prej orës 11:30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...