Zogaj: Sikur PDK të ishte mirë, 5 minuta nuk do ta linte Ramushin kryeministër - Bota Sot
Zogaj: Sikur PDK të ishte mirë, 5 minuta nuk do ta linte Ramushin kryeministër

Aktuale

Zogaj: Sikur PDK të ishte mirë, 5 minuta nuk do ta linte Ramushin kryeministër

Nga: N.H Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 18:18
Ramush Haradinaj dhe Kadri Veseli

Zogaj: Sikur PDK të ishte mirë, 5 minuta nuk do ta linte Ramushin kryeministër

Njohësi i zhvillimeve politike në vend, Petrit Zogaj, përmes një postimi në Facebook, ka bërë një koment rreth koalicionit aktual qeverisës.

Sipas Zogajt, sikur PDK te ishte mire me sondazhe, 5 minuta nuk do ta linte Ramushin kryeministër.

Zogaj konsideron se ketë e ka kuptuar mirë edhe Haradinaj dhe po e luan ketë loje me mjeshtërinë e PDK-së dhe të Thaçit kundër tyre.

“Sikur PDK te ishte mire me sondazhe, 5 minuta nuk do ta linte Ramushin kryeministër pas kësaj rezistence qe po i bon për taksen. E ketë e ka kuptu mire edhe Haradinaj dhe po e luan ketë loje me mjeshtërinë e PDK-se dhe të Thaçit kundër tyre”, ka shkruar Zogaj në llogarinë e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...