Krasniqi: Çfarë kërkonte Nazim Bllaca në SHIK, kur paska qenë agjent i UDB-së? - Bota Sot
Krasniqi: Çfarë kërkonte Nazim Bllaca në SHIK, kur paska qenë agjent i UDB-së?

Aktuale

Krasniqi: Çfarë kërkonte Nazim Bllaca në SHIK, kur paska qenë agjent i UDB-së?

Nga: D.RR Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 13:38
Nazim Bllaca

Analisti politik, Faik Krasniqi ka reaguar ndaj lajmit se ish anëtari i SHIK-ut, Nazim Bllaca ka qenë agjent i UDB-së.

Ai shtron pyetjen se çfarë kërkonte ai në SHIK dhe si ka mundësi që një shërbim sekret të pranojë në gjirin e saj edhe agjent të një shërbimit të shtetit armik.

Postimi i plotë:

Nazim Bllaca paska qene agjent i UDB-se? Atëherë çfarë kërkonte ne SHIK? Zyrtaret e larte te SHIK-ut, a ishin ne dijeni qe Bllaca ishte edhe agjent i UDB-se? Si ka mundesi qe nje sherbim sekret te pranoje ne gjirin e saj edhe agjente te nje sherbimi sekret te nje shteti tjeter, e aq me pak te nje shteti armik?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...