Finalizimi i platformës brenda tri ditëve të ardhshme - Bota Sot
Finalizimi i platformës brenda tri ditëve të ardhshme

Aktuale

Finalizimi i platformës brenda tri ditëve të ardhshme

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 18:00
Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj

Ekipi negociator sot pasdite ka mbajtur një takim në ambientet e Kuvendit të Kosovës për harmonizimin dhe finalizimin e platformës për dialogun me Serbinë.

Bashkëkryesuesi i ekipit, Fatmir Limaj, tha pas takimit se janë duke punuar për finalizimin e platformës dhe beson se në tri ditët e ardhshme do ta përmbyllin dhe deri në fund të javës t’i prezantohet Kuvendit të Kosovës në një seancë për diskutim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...