Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj - Bota Sot
Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj

Aktuale

Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 20:38
Foto ilustrim

Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë.

Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin e Shkodrës.

Kujtojmë se për herë të parë, dy qeveritë u takuan më 11 janar të vitit 2014, pas çka kanë realizuar edhe takime të tjera të përbashkëta në Vlorë, Prishtinë, Tiranë, Pejë dhe e ardhshmja në Shkodër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...