Vjen një goditje e fort për Haradinajn: Nëse vetëm taksa është ‘arma’ e Kosovës, pse po i paguajmë ata 100 burra në qeveri? - Bota Sot
Vjen një goditje e fort për Haradinajn: Nëse vetëm taksa është ‘arma’ e Kosovës, pse po i paguajmë ata 100 burra në qeveri?

Aktuale

Vjen një goditje e fort për Haradinajn: Nëse vetëm taksa është ‘arma’ e Kosovës, pse po i paguajmë ata 100 burra në qeveri?

Nga: N.H Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 21:21
Ramush Haradinaj

Analisti politik, Petrit Zogaj, ka bërë një koment rreth taksës së vendosur nga Qeveria Haradinaj ndaj mallrave serbe, shkruan “Bota sot”

Zogaj pyet se nëse taksa është e vetmja ‘armë’ që Kosova me e mbrojte sovranitetin dhe integritetin territorial, atëherë për çfarë arsye po i paguajmë ata 100 burra në qeveri?

Ja postimi i tij në Facebook:

Nese taksa eshte e vetmja ‘arme’ qe Kosova me e mbrojte sovranitetin dhe integritetin territorial, atehere per cfare arsye po i paguajme ata 100 burra ne qeveri?

Duhesh me qene goxha i varfun dhe hic kreativ qe me mbajt keso pozitash, me keto rreziqe te kesaj natyre, e nderkohe mos me hulumtu opsione tjera qe do te siguronin qe Kosova nuk del e humbur nga negociatat e Brukselit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...