Asistentja e Haradinajt sërish provokuese, e “trullos” kryetarin e Obiliqit - Bota Sot
Asistentja e Haradinajt sërish provokuese, e “trullos” kryetarin e Obiliqit

Aktuale

Asistentja e Haradinajt sërish provokuese, e “trullos” kryetarin e Obiliqit

Nga: D.RR Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 10:31
Ramush Haradinaj në takim me Xhafer Gashin dhe asistentja e tij, Bezi Osmani.

Kryeministri Ramush Haradinaj ka njoftuar se ka pasur një takim në zyrën e tij me kryetarin e Obiliqit, Xhafer Gashi, ku kanë diskutuar për ligjin e Obiliqit, transmeton "Bota sot".

Në fotot e postuara nga kryeministri Haradinaj, shihet edhe asistentja e tij, Bezi Osmani, e cila provokon me veshjen e saj, që përball kishte kryetarin e Obiliqit, Xhafer Gashin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...