Kosnett:Gjithmonë mrekulli të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore - Bota Sot
Kosnett:Gjithmonë mrekulli të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore

Aktuale

Kosnett:Gjithmonë mrekulli të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore

Nga: Z.B Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 12:34
Dua Lipa

Ambasadori amerikan, Phillip Kosnett përmes një postimi në Twitter, ka uruar këngëtaren kosovare, Dua Lipën për çmimet në Grammy.

Kosnett ka thënë se është e mrekullueshme të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore.

“Urime Dua Lipës për çmimin e saj në Grammy, për artisten e re më të mirë. Gjithmonë mrekulli të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore”, ka shkruar Kosnett në twitter.

Dua Lipa, ka fituar dy çmime Grammy, për “Artisten e re më të mirë” si dhe atë për “Këngën më të mirë për zhanrin Dance”

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...