A duhet pezulluar taksën pas kërkesës së SHBA-së? - Bota Sot
A duhet pezulluar taksën pas kërkesës së SHBA-së?

Aktuale

A duhet pezulluar taksën pas kërkesës së SHBA-së?

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 17:07
Ilustrim

Të pyetur se a duhet pezulluar taksën për mallrat nga Serbia dhe Bosnja, për të ruajtur marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, qytetarët janë të ndarë sa i përket çështjes së taksës – por thuajse të gjithë duan ruajtjen e partneritetit me SHBA-në.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...