Deputeti i Kosovës rrethohet nga qentë endacakë, veprimi i tij është i admirueshëm

Aktuale

Deputeti i Kosovës rrethohet nga qentë endacakë, veprimi i tij është i admirueshëm

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 18:16
Adem Mikullovci

Deputeti i partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje, dhe aktori me famë kombëtare Adem Mikullovci është shfaqur në një nga grupet që duan mbështetjen dhe trajtimin e mirë të qenve.

Deputeti Mikullovci shihet duke i ushqyer qentë bredhës të kryeqytetit me disa troha bukë. Kjo dhembshuri e tij është për t’u respektuar.

Image

Trajtimi i keq i qenve vazhdon të mbetet një problem i madh për vendin tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat