Reagon ashpër profesori i Parisit: Hallin e Thaçit e dimë, çka dreqin ka që e fut hundën Edi Rama? - Bota Sot
Reagon ashpër profesori i Parisit: Hallin e Thaçit e dimë, çka dreqin ka që e fut hundën Edi Rama?

Aktuale

Reagon ashpër profesori i Parisit: Hallin e Thaçit e dimë, çka dreqin ka që e fut hundën Edi Rama?

Nga: N.H Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 12:36
Edi Rama dhe Hashim Thaçi

Profesori i Shkencave Politike në Paris, Nezir Kraki, ka bërë një reagim të ashpër në drejtim të kreut të qeverisë shqiptare, Edi Rama.

Ai thotë se hallin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, e dimë, por atë të Edi Ramës nuk po arrijmë ta kuptojmë në shqipet e Kosovës.

Kraki përmes një postimi në Facebook, pyet se çka dreqin ka që e fut hundën në tema kaq të rënda dhe të panjohura për të?

“Hallin e Hashim Thaçit e dimë por atë të Edi Rames nuk po arrijmë ta kuptojmë në shqipet e Kosovës. Çka dreqin ka që e fut hundën në tema kaq të rënda dhe të panjohura për të?”, ka shkruar Kraki në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...