Haradinaj: As taksa nuk hiqet e as unë nuk jap dorëheqje - Bota Sot
Haradinaj: As taksa nuk hiqet e as unë nuk jap dorëheqje

Aktuale

Haradinaj: As taksa nuk hiqet e as unë nuk jap dorëheqje

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 20:05
Ramush Haradinaj

Pezullimi i taksës ndaj produkteve serbe nuk është opsion për shefin e qeverisë.

Në një intervistë për Rubikon, kryeministri Ramush Haradinaj ritheksoi se qëndrimi i tij është i paluhatshëm dhe masa nuk hiqet deri në njohje.

Kryeministri theksoi se është i hapur për çfarëdo zgjedhje e cila do të ishte në dobi të vendi, madje edhe për qeveri gjithëpërfshirëse mirëpo theksoi se nuk jep dorëheqje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...