Ish-anëtari i SHIK-ut: Shtabi i Rognerit dhe shtabi i Përgjithshëm më shumë e kanë luftuar LDK-së sesa Serbinë - Bota Sot
Ish-anëtari i SHIK-ut: Shtabi i Rognerit dhe shtabi i Përgjithshëm më shumë e kanë luftuar LDK-së sesa Serbinë

Aktuale

Ish-anëtari i SHIK-ut: Shtabi i Rognerit dhe shtabi i Përgjithshëm më shumë e kanë luftuar LDK-së sesa Serbinë

Nga: N.Sh Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 14:23
Ilustrim

Ish-anëtari i SHIK-ut dhe ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Naim Miftari thotë se, anëtaret e Shtabit të Përgjithshëm pas punimeve të Gjykatës Speciale po dalin rugovista të flaktë.

Pak me ironizim, Miftari shprehet se nga dashuria për LDK-në, ata kanë fjetur edhe me foto të Ibrahim Rugovës.

Miftari, thotë se të bëhen burra dhe të tregojnë se shtabi i Rognerit dhe disa anëtarë e komandantë të shtabit të Përgjithshëm, më shumë e kane luftuar LDK-në sesa Serbinë.

Ja postimi i plotë:

Shtabi i pempersave të përgjithshëm.

Me ba me punu gjykata speciale e Hagës (e pa drejt) edhe pak kohë dhe ma seriozisht gjithë komandantët e Rognerit dhe shtabit të Përgjithshëm tash dojn me na dal Rugovista të flaktë të LDK bile nga dashnija për LDK kanë flejt me foto të Ibrahim Rugovës ner jastëk.😢😭

Pse s’po bahni burra me pranu se shtabi i Rognerit dhe disa anëtarë e komandantë të shtabit të përgjithshëm ma shumë e keni ndjekur e luftuar njerëzit e LDK sesa Serbinë ja njerëzit e SPS, SRS, ja JULLIN e Mira Millosheviqit.!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...