Pacolli: Joh Kerry, gjithmonë i vëmendshëm dhe i interesuar për zhvillimet në Kosovë  - Bota Sot
Pacolli: Joh Kerry, gjithmonë i vëmendshëm dhe i interesuar për zhvillimet në Kosovë 

Aktuale

Pacolli: Joh Kerry, gjithmonë i vëmendshëm dhe i interesuar për zhvillimet në Kosovë 

Nga: Z.B Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 09:02
Foto nga takimi

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka njoftuar se, në Konferencës së Sigurisë në Mynih të Gjermanisë së bashku me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, kanë takuar ish-Sekretarin Amerikan të Shtetit, John Kerry, përcjell “Bota sot” .

Postimi i plotë:

Ish Sekretari John Kerry gjithmonë i vëmendshëm dhe i interesuar për zhvillimet në Kosovë. 

Vlerësim i jashtzakonshëm për kontributin e tij dhe të SHBA-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...