Rama uron ditëlindjen e shtetit të Kosovës - Bota Sot
Rama uron ditëlindjen e shtetit të Kosovës

Aktuale

Rama uron ditëlindjen e shtetit të Kosovës

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 08:49
Ilustrim

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur ditën me urimin për ditëlindjen e shtetit të Kosovës.

“MIRËMËNGJES dhe me urimin për ditëlindjen e shtetit të Kosovës, ju dëshiroj një të dielë të bukur të gjithëve”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...