Punëtorët e Konvikteve protestojnë për kthimin nën menaxhimin e Qendrës Studentore - Bota Sot
Punëtorët e Konvikteve protestojnë për kthimin nën menaxhimin e Qendrës Studentore

Aktuale

Punëtorët e Konvikteve protestojnë për kthimin nën menaxhimin e Qendrës Studentore

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 07:17
Qendra Studentore

Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat të Kosovës ka bërë të ditur së punëtorët teknik të kompanisë “Beni” që kryejnë shërbime në Konviketet e Qendrës Studentore të Prishtinës do të protestojnë sot para drejtorisë së Qendrës Studentore.

Kërkesat e punëtorëve janë kthimi nën menaxhimin e Qendrës Studentore si dhe kërkojnë kontributet e tyre te fituara vite me radhë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...