Vuçiq tregon se deri kur do të ketë paqe në Kosovë - Bota Sot
Vuçiq tregon se deri kur do të ketë paqe në Kosovë

Aktuale

Vuçiq tregon se deri kur do të ketë paqe në Kosovë

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 21:13
Aleksander Vuciq

"Paqe do të ketë gjithnjë derisa të mos sulmohen fizikisht serbët dhe derisa të mos fillohet me vrasjen e tyre. Këtë nuk do të mund ta duroja“, citon tv prva të ketë thënë Vuçiq.

Ai ka theksuar se Serbia e Kosova aktualisht ende nuk e kanë zgjidhjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...