Zeka: EULEX-i më tha mua e gruas sime se në bojlerin e Fatmir Limajt kishin gjetur plot para - Bota Sot
Zeka: EULEX-i më tha mua e gruas sime se në bojlerin e Fatmir Limajt kishin gjetur plot para

Aktuale

Zeka: EULEX-i më tha mua e gruas sime se në bojlerin e Fatmir Limajt kishin gjetur plot para

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 18:13
Milaim Zeka

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka ka folur për akuzat e EULEX-it ndaj Fatmir Limës, për çka ishte shpallur i pafajshëm.

Madje Zeka tregon se zyrtarë të EULEX’it i kishin treguar se në bojlerin e shtëpisë së Limjat ishin gjetur plot para.

”Nesër me pasë argumente për të cilat thuhet se janë hajna Ramush Haradinaj, Hashim Thaçi, Kadri Veseli etj, prap dal në foltore dhe ja dokumenti ku është. Në atë kohë u kam besu dokumenteve të EULEX’it. Njerëzit e tyre na kanë thanë mua e gruas sime  se bojleri i Fatmir Limajt ka qenë i mbushur me para, muret… Sic kanë ndërtuar përralla për aferat e vizave. Nuk lanë njeri pa  e njollos  e përdhos’’, thotë Zeka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...