“Kush është ky Naser Shala që nuk jep dorëheqje”? - Bota Sot
“Kush është ky Naser Shala që nuk jep dorëheqje”?

Aktuale

“Kush është ky Naser Shala që nuk jep dorëheqje”?

Nga: N.Sh Më: 7 mars 2019 Në ora: 19:51
Hashim Thaçi, Fatmir Limaj, Sylejman Selimi dhe Naser Shala

Profesor dr. Binak Maxharraj ka reaguar lidhur me emërimin e Naser Shalës, i njohur gjatë luftës si komandant Ftyra në krye të Agjencisë për Krahasim dhe Verifikim të Pronës, nga 50 deputetët e Kuvendit të Kosovës.

Maxharraj thotë se pse nuk jap dorëheqje Shala, kur të gjitha shtetet e fuqishme që i kemi miq janë kundër tij.

Ja postimi i plotë:

DREJTË FERRIT PO SHKOJMË.

Më politika të këtilla jemi tu shku drejtë ferrit. Po kush është ky Naser Shala qe nuk tërhiqet kur më emërimin e tij nuk pajtohen shtetet më të fuqishme që na kanë njëjtë dhe i kemi miq si Ambasadorët e SHBA, Britanisë dhe Gjermanisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat