Deputeti i zbulon një sekret Donikaj Kadaj - Bujupit - Bota Sot
Deputeti i zbulon një sekret Donikaj Kadaj - Bujupit

Aktuale

Deputeti i zbulon një sekret Donikaj Kadaj - Bujupit

Nga: N.Sh Më: 14 mars 2019 Në ora: 22:31
Donika Kadaj - Bujupi

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli ia ka zbuluar një sekret Donika Kadaj – Bujupit.

Ishte Donika që përmes një postimi ën Facebook ishte krenuar për shtesat nga 10 euro për fëmijët.

Por 5 muaj më vonë, i zbulohet sekreti, pasi deputeti Avdyli thotë se e paskan pas për fëmijët e tyre.

Kjo pasi u zbulua se shumë zyrtarë të AAK-së kanë punësuar fëmijët e tyre në PTK dhe qe nga janari marrin rrogë nga ky dikaster.

“Ky postim i nëntorit fshihte një SEKRET , që 5 muaj më pas e kuptuam. Këta e paskan pasë për fëmijët e tyre me rrogë prej Vitit të ri në PTK , e ne mendonim për 10 € shtesë për fëmijët e të gjithë Kosovarëve që kurrë nuk i morrën”, shkruan Avdyli.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...