Edhe një zyrtare e lartë amerikane vjen në Kosovë - Bota Sot
Edhe një zyrtare e lartë amerikane vjen në Kosovë

Aktuale

Edhe një zyrtare e lartë amerikane vjen në Kosovë

Nga: A.ZH Më: 15 mars 2019 Në ora: 16:53
Kirsten D. Madison

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, ka njoftuar se të hënën (18 mars), në Kosovë do të vijë një tjetër zyrtare amerikane.

Në Kosovë do të vijë ndihmëssekretarja e Shtetit e SHBA-ve për Çështje Ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimin e Ligjit (INL), Kirsten D. Madison.

Ajo raportohet se do të dorëzojë një donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës në Agjencinë Kosovare të Forenzikës./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...