Haradinaj për fundjavë në fshatin e tij - Bota Sot
Haradinaj për fundjavë në fshatin e tij

Aktuale

Haradinaj për fundjavë në fshatin e tij

Më: 17 mars 2019 Në ora: 10:11
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mëngjesin e së dielës e ka filluar në vendlindjen e tij në Gllogjan.

Ai është parë duke dal nga oborri i shtëpisë së prindërve bashkë me nipin Luan Haradinajn, të birin e dëshmorit të kombit Shkëlzen Haradinaj.

Kryeministri Haradinaj sot do të marr pjesë në një tubim përkujtimor në Korishë të Prizrenit me rastin e 20 vjetorit të rënies së tre dëshmorëve Halim Ahmetaj, Rexhep Kukaj dhe Murat Kabashi.

Tubimi do të mbahet në mesditë në sheshin e dëshmorëve të këtij fshati

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...