Rreshteri që kreu vrasje në Suharekë, në fotografi me të fuqishmit e AAK-së, Ramush Haradinajn, Blerim Kuçin e Bali Muharremajn - Bota Sot
Rreshteri që kreu vrasje në Suharekë, në fotografi me të fuqishmit e AAK-së, Ramush Haradinajn, Blerim Kuçin e Bali Muharremajn

Aktuale

Rreshteri që kreu vrasje në Suharekë, në fotografi me të fuqishmit e AAK-së, Ramush Haradinajn, Blerim Kuçin e Bali Muharremajn

Nga: D.RR Më: 17 mars 2019 Në ora: 18:10
Rreshteri që kreu vrasje në Suharekë, në fotografi me të fuqishmit e AAK-së, Ramush Haradinajn, Blerim Kuçin e Bali Muharremajn

Shefki Spahiu, është rreshteri i Policisë së Kosovës, i cili vrau në vendin e punës, të riun nga Mushtishti, Jetmir Aliajn.

Rreshteri Spahiu, duket se ka raporte të mira me të fuqishmit e AAK-së.

Në fotografi ai shihet me kryeministrin Ramush Haradinaj, anëtarin e AAK-së, Blerim Kuçin, si dhe me kryetarin e Suharekës, Bali Muharremajn.

Poashtu, mësohet se Spahiu ishte edhe në procese gjyqësore për disa vepra penale.

Image

Ai akuzohej nga Prokuroria Themelore e Prizrenit se më 9 qershor 2015 në Suharekë në një motel kishte kryer aktin seksual me personin e mitur.

Për këtë veprim Spahiu ngarkohej për keqpërdorim seksual të personave nën moshën 16 vjet, për të cilën vepër Kodi Penal i Kosovës parasheh dënimin deri në 20 vjet burgim.

Image

Madje ai ishte shapllur i pafajshëm për keqpërdorim seksual nga Gjykata Themelore në Prizren.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...