Madison dorëzon donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës - Bota Sot
Madison dorëzon donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës

Aktuale

Madison dorëzon donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës

Më: 18 mars 2019 Në ora: 13:46
Madison

Ndihmës sekretarja e Shtetit për Çështje Ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimin e Ligjit (INL), Kirsten D. Madison, dorëzon një donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...