Zeka: Ato që i tha Ambasadori Britanez në takim, edhe qentë e rrugëve të Kosovës i dinë - Bota Sot
Zeka: Ato që i tha Ambasadori Britanez në takim, edhe qentë e rrugëve të Kosovës i dinë

Aktuale

Zeka: Ato që i tha Ambasadori Britanez në takim, edhe qentë e rrugëve të Kosovës i dinë

Nga: D.B Më: 18 mars 2019 Në ora: 18:13
Milaim Zeka

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, Milaim Zeka në një postim në rrjetin social Facebook, ka thënë se tema rreth punësimeve ku ishte ambasadori britanez, ka qenë temë kryesore e mbajtur në tryezë pikërisht për këtë fenomen.

Sipas tij, ato që i ka thënë Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë Ruairí O’Connell në takimin e mbajtur, edhe qentë e rrugëve të Kosovës e dinë.

Ja postimi plotë:

Rreth punësimeve familjare Është mbajtur sot një tryezë rreth kësaj teme. Ishte prezent edhe Ambasadori Britanez, po edhe Kryetari i Kuvendit, si dhe Kryeministri i Kosovës. Foli Kadri Veseli, i cili do të ishte shumë më e ndershme të mos fliste fare. Po a ka njeri që është punësuar në KEK, në Aeroport, në PTK- Vala, Dogana, etj, që nuk ka kaluar nëpër sitat e PDK- së, LDK-së, Nismës, e tash edhe AAK-së?!!! A ka drejtor në Aeroport, PTK dhe Vala, KEK, e shumë ndërmarrje tjera që nuk ka qenë dhe nuk është i PDK-së?!!! Ato që i tha Ambasadori Britanez në këtë takim, edhe qentë e rrugëve të Kosovës i dinë. A ka kush i ndale, si dhe kur, vetëm Zoti e dine!!! Këta ja kanë dhënë teposhtën këtij vendi dhe në këtë teposhte ja kanë thyer qafën qytetarëve të Kosovës”, ka shkruar deputeti Milaim Zeka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...