Ramadani: Mohimi i krimeve është më shumë sesa ekzekutimi i krimeve të reja - Bota Sot
Ramadani: Mohimi i krimeve është më shumë sesa ekzekutimi i krimeve të reja

Aktuale

Ramadani: Mohimi i krimeve është më shumë sesa ekzekutimi i krimeve të reja

Nga: Z.B Më: 18 mars 2019 Në ora: 19:35
Burim Ramadani

Zëvendësministri i Ministrisë së Mbrojtjes, Burim Ramadani, ka thënë se lidershipi i Serbisë po i mohon krimet e kryera në Kosovë.
Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se, mohimi i krimeve është më shumë sesa ekzekutimi i krimeve të reja.

“Mohimi i krimeve është më shumë sesa ekzekutimi i krimeve të reja. Dhe, këtë po e shohim nga lidershipi i Serbisë”,shkruan Ramadani, përcjell “Bota sot”..

Postimi i plotë:

Mohimi i krimeve është më shumë sesa ekzekutimi i krimeve të reja. Dhe, këtë po e shohim nga lidershipi i Serbisë.
Vuçiqi, Daçiqi dhe Gjuriqi po mohojnë krimet anëmbanë Kosovës, te kryera gjatë viteve 1998-99, të cilat u patën ndalur për shkak të intervenimit humanitar më të suksesshëm në histori, intervenimit të NATO-s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...