Veseli: Puna dhe suksesi i sportistëve tanë është shembull - Bota Sot
Veseli: Puna dhe suksesi i sportistëve tanë është shembull

Aktuale

Veseli: Puna dhe suksesi i sportistëve tanë është shembull

Nga: Z.B Më: 18 mars 2019 Në ora: 19:44
Foto nga takimi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka vizituar sot Përfaqësuesen kosovare në stërvitjen e parë, përcjell “Bota sot”

Veseli përmes një postimi në Facebook ka thënë se, është përherë ndjenjë e veçant të takoj djemtë e Kombëtares sonë në futboll

Postimi i plotë:

Është përherë ndjenjë e veçant të takoj djemtë e Kombëtares sonë në futboll. Edhe pak ditë ata fillojnë rrugëtimin e ri të kualifikimeve për Evropian. Ne jemi shumë krenarë me suksesin e arritur deri më tani, por mbi të gjitha jemi krenarë me vullnetin dhe zemrën e tyre të madhe, për t’i sjellë edhe më shumë suksese vendit tonë. Puna dhe suksesi i sportistëve tanë është shembull. Ne do të punojmë edhe më shumë në përmirësimin e infrastrukturës sportive.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...