Haxhi Avdyli haptas përkrah Vjosa Osmanin për kryetare të LDK-së para Lutfi Hazirit - Bota Sot
Haxhi Avdyli haptas përkrah Vjosa Osmanin për kryetare të LDK-së para Lutfi Hazirit

Aktuale

Haxhi Avdyli haptas përkrah Vjosa Osmanin për kryetare të LDK-së para Lutfi Hazirit

Nga: Bota sot Më: 18 mars 2019 Në ora: 19:57
Vjiosa Osmani dhe Haxhi Avdyli

Në një sondazh të gazetës “Bota sot”, me pyetjen se cili është kandidati i duhur për ta udhëhequr LDK-në, deputeti i kësaj partie, Haxhi Avdyli ka votuar për Vjosa Osmanin, duke e injoruar Lutfi Hazirin.

Sondazhi është aktiv ende në faqen e Facebook-ut të “Bota sot”, ndërsa mbyllet nesër në ora 16:00./Botasot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...