Daçiq: Socialistë nuk do të tradhtojnë serbët në Kosovë - Bota Sot
Daçiq: Socialistë nuk do të tradhtojnë serbët në Kosovë

Aktuale

Daçiq: Socialistë nuk do të tradhtojnë serbët në Kosovë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 19:58
Ivica Daçiq

Kryetari i SPS Ivica Daçiq, gjatë një takimi sot në Beograd me përfaqësuesit serbë të kësaj partie në Kosovë, tha se socialistët kurrë nuk do t’i braktisin serbët e Kosovës.

Daçiq shtoi se partia që ai drejton do të vazhdojë ta mbështesë dhe ndihmojë serbët për mbijetesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...