O’Connell, ndaleni punësimin politik - Bota Sot
O’Connell, ndaleni punësimin politik

Aktuale

O’Connell, ndaleni punësimin politik

Më: 18 mars 2019 Në ora: 20:10
Ruari O’Connell

Diplomat britanik Ruari O’Connell po mundohet të eleminojë nepotizmin në institucionet kosovare.

Por, po duket se në këtë punë nuk po e mbështesin zyrtarët e lartë  kosovarë.

Shqetësuese për Ambasadorni O’Connell  mbetet e dhe gjendja në Telekomin e vendit.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...