Kryeziu: Garën zgjedhore brenda LDK-së e shohë si mundësi e transmetimit të vlerave edhe tek partitë tjera - Bota Sot
Kryeziu: Garën zgjedhore brenda LDK-së e shohë si mundësi e transmetimit të vlerave edhe tek partitë tjera

Aktuale

Kryeziu: Garën zgjedhore brenda LDK-së e shohë si mundësi e transmetimit të vlerave edhe tek partitë tjera

Nga: Z.B Më: 18 mars 2019 Në ora: 22:06
Ismet Kryeziu

Ismet Kryeziu nga KDI ka thënë se, Lidhja Demokratike e Kosovës të promovojë mundësinë për një garë mes orientimit të vlerave, ideve, platformave dhe alternativave politike, përcjell “Bota sot”

Kryeziu përmes një postimi në Facebook ka shkruar se garën zgjedhore brenda LDK-së më shumë e shohë si një mundësi e transmetimit të vlerave edhe tek partitë tjera.

Postimi i plotë:

Me e rendesishme se sa kush do te zgjidhet, eshte e rendesishme qe LDK-ja te promovoje mundesine per nje gare mes orientimit te vlerave, ideve, platformave e alternativave politike, mes kandidateve si Lutfi Haziri, Vjosa Osmani, Abduallah Hoti, Kujtim Shala e Arben Gashi.

Garen zgjedhore brenda LDK-se me shume e shohe si nje mundesi e transmetimit te vlerave edhe tek partite tjera. E ka mundesine dhe kohen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...