Haziri: LDK-së i duhet unitet dhe për ta ruajtur familjen e madhe politike - Bota Sot
Haziri: LDK-së i duhet unitet dhe për ta ruajtur familjen e madhe politike

Aktuale

Haziri: LDK-së i duhet unitet dhe për ta ruajtur familjen e madhe politike

Më: 18 mars 2019 Në ora: 22:56
Lutfi Haziri

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, i cili ka shfaqur ambiciet e tij për të qenë i pari i kësaj partie gjatë zgjedhjeve të brendshme të cilat janë shpallur javën e kaluar, ka thënë se LDK-së i duhet unitet dhe për ta ruajtur këtë familje të madhe politike.

“LDK-së i duhet unitet dhe për ta ruajtur këtë familje të madhe politike. Këto duhet të jenë zgjedhje, jo për t’i larguar të tjerët, por për t’i ofruar atyre. Zgjedhje, ku njerëzit nuk eliminojnë, por bashkohen për t’u bërë më shumë, ku respektohet veprimtari, por i hapet dera të riut...”, është mesazhi i Hazirit në Facebook. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...