“Ditët e Kuvendit”, deputetët sot në Skënderaj - Bota Sot
“Ditët e Kuvendit”, deputetët sot në Skënderaj

Aktuale

“Ditët e Kuvendit”, deputetët sot në Skënderaj

Më: 20 mars 2019 Në ora: 07:18
Kuvendi i Kosovës

Me iniciativën e Forumit për Transparencë Parlamentare, Kuvendi i Kosovës, sot vazhdon aktiviteti “Ditët e Kuvendit”.

Gjatë takimeve publike që do të zhvillohen në qytetet e Kosovës, qytetarët do të kenë mundësinë të diskutojnë drejtpërdrejt me deputetët.

Takimi i radhës do të organizohet sot në Skënderaj, në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal, duke filluar në orën 14:00.

Në takim do të marrin pjesë deputetët: Arban Abrashi (LDK), Mërgim Lushtaku (PDK), Bekim Haxhiu (PDK), Saranda Bogujevci (VV), Teuta Haxhiu (AAK) dhe Dukagjin Gorani (PSD).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...