Haradinaj dënon sulmin ndaj Petroviqit - Bota Sot
Haradinaj dënon sulmin ndaj Petroviqit

Aktuale

Haradinaj dënon sulmin ndaj Petroviqit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 13:20
Ramush Haradinaj

“Në emër të Qeverisë së Kosovës, dënoj ashpër sulmin ndaj deputetit të Kuvendit, Slobodan Petroviq.

I papranueshëm çfarëdo sulmi që cenon mendimin e lirë dhe bindjet politike të kujtdo qoftë. Ftoj organet e hetuesisë që të zbardhin rrethanat dhe sulmuesit të marrin dënimin e merituar”, shkruan Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...