Edhe Nisma thotë se e përkrah mbylljen e kazinove - Bota Sot
Edhe Nisma thotë se e përkrah mbylljen e kazinove

Aktuale

Edhe Nisma thotë se e përkrah mbylljen e kazinove

Më: 21 mars 2019 Në ora: 18:51
Bilall Sherifi

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi, ka thënë se deputetët e këtij grupi parlamentar përkrahin iniciativën për mbyllje të kazinove.

Ai ka thënë se deputetët e Nismës do të jenë të pranishëm të premten në seancën e jashtëzakonshme, pas vrasjes së dy të rinjve në vendet e punës në kazinotë në Suharekë dhe Lipjan.

I pyetur pse s’kanë nënshkruar kërkesën për thirrje të seancës së jashtëzakonshme, Sherifi ka thënë për koha.net se “me gjasë asnjë deputet s’ka qenë aty”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...