Thaçi: Forca djema, Kosova do fitore - Bota Sot
Thaçi: Forca djema, Kosova do fitore

Aktuale

Thaçi: Forca djema, Kosova do fitore

Nga: Z.B Më: 21 mars 2019 Në ora: 20:04
Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, është gëzuar golit të Amir Rrahmanit në lojën që po zhvillohet në mes të Kosovës dhe Danimarkës, në stadiumin “Fadil “Vokrri”, në Prishtinë, përcjell “Bota sot”.

“Një goool i mrekullueshëm i Amir Rrahmanit. I duhej lojtarëve ky gol, i duhej Dardanëve për ta ndezur edhe më shumë atmosferën në stadiumin “Fadil Vokrri”. Forca djema, Kosova do fitore!”, ka shkruar Thaçi në Facebook

Kosova po tregon që mund të luajë si e barabartë me një kombëtare te fortë si ajo e Danimarkës, madje duke e dominuar në një pjesën të madhe.

Pjesa e parë u mbyllur me epërsinë e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...