Veseli pas ndeshjes: Jemi me ju djema - Bota Sot
Veseli pas ndeshjes: Jemi me ju djema

Aktuale

Veseli pas ndeshjes: Jemi me ju djema

Nga: Z.B Më: 21 mars 2019 Në ora: 21:11
Kadri Veseli

Kadri Veseli kryetari i Kuvendit të Kosovës pas përfundimit të ndeshjes së sotme Kosovë- Danimark, u shpreh se, ishte një paraqitje fantastike për të nisur me optimizëm të hënën, përcjell “Bota sot”.

Një paraqitje fantastike për të nisur me optimizëm të hënën rrugëtimin drejt Evropianit. Jemi me ju djema!🇽🇰🇽🇰, ka shkruar Veseli në Facebook.

Ndeshja në mes të Kosovës dhe Danimarkës, u zhvillua në stadiumin “Fadil “Vokrri”, në Prishtinë

Kosova ka treguar që mund të luajë si e barabartë me një kombëtare te fortë si ajo e Danimarkës, madje duke e dominuar në një pjesën të madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...