Drejtori i Policisë raporton para Komisionit - Bota Sot
Drejtori i Policisë raporton para Komisionit

Aktuale

Drejtori i Policisë raporton para Komisionit

Më: 22 mars 2019 Në ora: 08:01
Rashit Qalaj

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj do të raportojë sot para Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Ai do të flas për raportin vjetor të punës për vitin 2018, transmeton Indeksonline.

Raportimi i Qalajt është paralajmëruar të filloj nga ora 11:00. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...